Shitet Shtepia Villa e cila gjendet ne Prevalle Ka 170 m2 ne 2 Katte dhe eshte e Vjeter e ndertuar ne vitet 90te. View Property. 00 $ Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e krahasimit; Elbasan. Ju mirëpresim. VILLA NE BREZOVICE PER SHITJE 146. Përshëndetje Villa Pisha Prevallë Nëse jeni të interesuar për ndonje ville me qera në Prevallë na shkruani ne viber nr: +38343941004. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. Ketu jane te mbledhura te gjitha profilet e bizneseve nga kategoria, Udhëtim & Turizëm !. Ndertesa eshte katerkateshe dhe ne total ka 28 dhoma. na shkruani ketu per rezervime!. Shitet ose jepet me qera Vila, 3 kace, eshte ne lagjen Kushtrimi, 120 m2 cdo kat plus 360 m2 tok. 8 based on 112 Reviews "Ishte shum mir, knaqesi e vertet, si villat pastertia ne nivelin e duhur gjithqka mir". VILLA ME QERA. 2016 Apartamente / Dhoma me qera - Duration: 3:43. apartment for sale in dibra street in tirana, albania (trs-713-15). 00 € banesa shitje 73m l. CONTACT DETAIL'S : 00 355688087121. com e vetmja web-faqe në Kosovë që ofron informata dhe foto për vila, hotele dhe restorante në vend. Best Price on Villa Arber in Durres. Page 5-dhoma, garsonier, aparamente, vila etj. VILLA MALA is located in the center of Saranda only 50 meters from the sea and 400 meters from the center of Saranda. Haxhush Fazliu Motel & Bar Villa Relax Prizren Arbanë 045-564-500. Bicikleta me qera te hoteli Yjet e sharrit 🚵‍♀️. Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil, Hotele ne Ksamil, dhoma plazhi ne Ksamil, Dhoma dhe apartamente me qera ne Ksamil, Dhoma plazhi, dhoma per pushime ne Ksamil. com In questo blog vi parlo spesso dell'Albania, quest'anno sto ricevendo molte richieste di informazioni utili su dove andare, come spostarsi e quali sono le mete da non perdere. Prevallë Villa Panorama. Apartamenti ndodhet ne katin e 3. Ne zonen e Vasil Shantos,afer me hotel Diplomat,jepet me… More Details. Ajo ka një pamje të bukur. Besides, the hotel's host of recreational offerings ensures you have plenty to do during your stay. 00 € Shes banese te "Baruti" Group. It is for rent with business premises at Electric Market. 00 [BusinessTypeIDName] => To rent [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera Vile per zyra ne Rr. Welcome to Pine Hotel, which is located in the heart of the Brezovica. Phasellus lacinia velit a feugiat finibus. NA; Ringa (Shitet Toka ne Fshat te Vjeter)292/20. tourist - Agjensi e udhetimeve /Travel Agency, Prizreni Qyteti im, Omega Tours, Diamond Vector Travel, Bashkimi Reisen and Supercampers. com/wdvwil1/4b99. Rent an ecological villa near the commercial center of TEG. Përshëndetje Villa Pisha Prevallë Nëse jeni të interesuar për ndonje ville me qera në Prevallë na shkruani ne viber nr: +38343941004. Merrni autobus me qera. Shtepi pushimi Sarandë. 2016 Apartamente / Dhoma me qera - Duration: 3:43. ID e produktit : 8563. Liman Kaba. Vil ka dhe nje magazin per magazinim ne funksion te objektit. Qarku i Elbasanit. Lokali gjendet ne zone atraktive ne lagjen e Dardanise te planifikuar mire dhe me banim te dendur. 2019 January 22, 2019 Networking company. Jepet me qera apartament 2+1. VILLA ME QERA. DHOMA ME QERA NE KSAMIL, Saranda. Best Price on Villa Arber in Durres. Prona ne tirane , me qera ne tirane , ne shitje ne tirane , apartamente ne tirane , qera, shitje. Ketu jane te mbledhura te gjitha profilet e bizneseve nga kategoria, Udhëtim & Turizëm !. Less than a flat! > * 500 m2 living space > * 2250 m 2 land > * 4500 m2 of land of one owner therefore very quite envirement. Hotel MOREA. Apartament me qera ne Vlore, Rruga Rush*t Gurishova. pronë ekskluzive për shitje nga AlbRealProperty. +37745838174. Our mountain lodge ambiance will instantly put you at ease and our full-service amenities are designed to meet the needs of both business and leisure travelers in Kosovo. villa amonteera, surin beach Welcome to Villa Amonteera, one of Phuket’s most spacious luxury rental properties, and a place you’ll be inspired to call home for a while. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. The building is located on the 7th floor of a new building, with an area of 200 m2. Nis të punosh me ne. Vetura me qera (1) Vendbanime (47) Turizëm - Hotele - Villa Restorante (8). Viza - vijë hotelit Otrant - GJERANA Pamja: pamje nga deti. The apartment is located in the Paris Commune area. Villa eshte e renovume komplet dhe posedon nxemje qendrore me rryme dhe ma kamin, per me shume informacione ju lutem na kontaktoni ne Viber 00389 71 209 170 (gjendemi jasht shtetit) Register a Pazar3 Account and get 50 denars!. Listings include DUA. Vedi anche 27/05/2010 07:00:00 Saba Tende, cinquant'anni di qualità Tende da interno e da esterno, divani, poltrone, letti imbottiti, tessuti d'arredamento, biancheria per la casa nel fornitissimo atelier di Saba Tende a Prevalle. 200 m (lartesi mbidetare), e cila preferohet per relaks, qe si fenomen gershetohet nga dy rryma te ajrit (ajri mesdhetar dhe ajri I bjeshkeve te Sharrit), dhe shume e preferuar nga mjeksia. Rent in Albania, Albania Rentals, Apartamente me qera, Prona me qera, Albanian Real Estate, Albania Property, Apartamente me qera ne Tirane, Tirana Rentals. Bicikleta me qera te hoteli Yjet e sharrit 🚵‍♀️. 316 likes · 2 talking about this. 2016 Video Clip Apartamente / Dhoma me qera Video Clip. View Property. Në një lartësi mbidetare prej 1400 metrash, në zemrën e fshatit Boge ndodhet njeri nder resortet e para ne ketë rajon. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. DUA TOURIST si pjese perberes e DUA group , eshte themeluar në fillim të vitit 2013 si një agjensi private e udhëtimit ,e cila rezultoi qe ne fillim një nga agjensitë e udhëtimit më të respektuara dhe udhëheqëse në Kosovë. Prona ne shitje; Prona me qera; Kontakt +355692413002. From here, guests can enjoy easy access to all that the lively city has to offer. Shtepi me qera - Shtepi me Qera APARTAMENT ME QERA: pin. Properties Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. Si te blejme dhe kerkojme shtepi ne Shqiperi; Kerko Gjej dhe Bli shtepi dhe prona ne durres sara Villa for Sale in Tirana Albania - 580m2; Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera. villa me qera ne prevall. Tregukosovar. [email protected] LIQENI - IMOBILIARE Jepet Apartament 1+1 Tek Ekspozita - Tirane: pin. APARMAT: Ndejes se bashku me kuzhine,dhome fjte, banjo , ballkone, TV, WiF, 2. 00 $ Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e krahasimit; Elbasan. Vila eshte me 2 kate 300/m2. me clipart help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. Totalisht kemi rreth 25 dhoma me qera dhe ndodhen rreth 5 min larg plazhit të Durrësit. Rent an ecological villa near the commercial center of TEG. 1 Bed, 1 Bath. Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit - Vilë për Shitje - 144 m². Revista Monitor | Biznes Ekonomi Treg: pin. Çmimi : Marrëveshje 7 Tetor '14. Kompleksi rezidencial Lura është një residence luksoze me një cilësi të shkëlqyer të jetës dhe mirepret një bashkësie të zgjedhur. Vill me Qera ne Brezovic Te interesuarit +383 45 483 482 +10. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. Dhoma Me Qera DURO - Ofrojme dhoma pushimi per familjare me kushte te pershtatshme per nje pushim te mire. Station balnéaire. Prona ne shitje; Prona me qera; Kontakt +355692413002. ville familjare me qera ne Prevall me çmime promocionale dhe me pamje mbreselenese te maleve Sharrit. At the hotel, rooms include a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. Welcome to Pine Hotel, which is located in the heart of the Brezovica. The area is very quiet and preferred for living. Vila Park është restoran familjar i cili gjendet në kilometrin e 12-të Prizren-Prevallë. Nje pamje e bukur nga Prevalla. Whether you're looking for your ideal relaxing location, a place to hold a business meeting or just. 2016 Video Clip Apartamente / Dhoma me qera Video Clip. Auto| Faqja 2. [email protected] Hotele dhe Udhëtime. Kategorites. Villa te pishat jepet me qera ne Prevalle Jepet me qera nga: Nevzat 15 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj. Ambiente me gatim,TV,kondicioner,Wi-Fi,Parkim Ambiente; Gasoniere,1+1,3+1. Classified ads in Të gjitha komunat. Vizitojeni, rezervoni dhe kaloni një fundjavë të. Uji dhe Rryma ne Ndertes gjinden 24h edhe Nxemja qendrore osht ne dispozicion po ashtu edhe Parkingu per Vertura. Shitet Toka ne Fshat te Vjeter,Toka ka 40… Know More. The Captain is located in the Marikaj area, has a total area of 5000m2 of which 2257m2 is the Captain, has dimensions 60m long by 38m wide. Vila ka kopesht shume te bukur me peme dhe gjelberim si dhe ka 2 kate. Ne do ju dergojmë një mesazh në email me instruksionet për rivendosjen e fjalëkalimit. Ka vend parkimi. Ka 31 dhoma (secila 3-4 shtretër), një restorant prej 200 m², një pishinë 140 m², 50 parkingje dhe dhoma të tjera shërbimi. Permban ne Vehte Sallonin Banjot dhe 3-Dhoma Gjumi e disa Terasa me pamje ne cdo ane te Maleve t Sharrit. Shiko fotot e listimit, detajet e plota te prones dhe lidhu me nje konsulent RE/MAX per te gjetur pronen perfekte. > * Camera systems > * Smoke. me clipart help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Properties Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. WC me te gjihta orendit Objeki eshte ky ne foto ( kemi foto shtese ) nese jeni te interesuar per informata shtesë ju lutem kontaktoni në nr 044- 129-421. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Dubrovnikut por edhe nga restoran Villa Natyra kah parkingu i madh i veturave. Villa eshte e renovuar komplet dhe posedon nxemje qendrore me rryme dhe me Kamin (sic shihet ne foto), Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni ne Viber 00389 71 209 170. me clipart help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. APEX-TRANSPORT SH. Laknas, for sale Magazine, with a total surface area of 600 m², of which are two warehouses, one with 104 m² and 3 meters height and the other with 90 m² 4 meters height, with Mortgage, 0 floor, sufficient space to enter the truck , courtyard, For Sale 120. Jepet me Qera Shtepi Private! (Kodra e Priftit, Tirane) (ka foto) 350 € Shtune, 12 Tetor, 2019: Jepet me qera Vile 2-kateshe ! (Tirane) (ka foto) 500 € Merkure, 28 Gusht, 2019 🏠Jepet me qira shtepi private 3 kateshe (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 500 € Shtune, 24 Gusht, 2019. Complexe hôtelier. Shitet Freze diamanti HILTI DC-SE20 120mm; Filluan regjistrimet per pjesmarrjen ne Panairin "Dita e Veres 2020". 316 likes · 2 talking about this. At the hotel, rooms include a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. Është e mobiluar. Jepet me qera per vetem 330 Euro/muaj. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane gazeta ndarje qeraje shtepi me qera bosh gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera. Ndodhet ne k. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Villa eshte e renovume komplet dhe posedon nxemje qendrore me rryme dhe ma kamin, per me shume informacione ju lutem na kontaktoni ne Viber 00389 71 209 170 (gjendemi jasht shtetit) Register a Pazar3 Account and get 50 denars!. Apartamente me Qera. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka pamje nga deti. It is for rent with business premises at Electric Market. Apartmane në Prevallë. Mi piace: 3856. Sport/ Infantino: Futbolli do të jetë krejt ndryshe pas koronavirusit Lajme/ Pronari kosovar e lëshon me qera një veturë për 7 mars dhe që nga ajo ditë nuk e gjen më: Nëse e shihni, thirrni këtu Biznes/ Twitter mbyll 8. E sponsorizuar. villa amonteera, surin beach Welcome to Villa Amonteera, one of Phuket’s most spacious luxury rental properties, and a place you’ll be inspired to call home for a while. Classified ads in Të gjitha komunat. There is free private parking and the property has paid airport shuttle service. Eshte me Hipoteke. 00 € banesa shitje 73m l. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. +37745838174. 8 based on 112 Reviews "Ishte shum mir, knaqesi e vertet, si villat pastertia ne nivelin e duhur gjithqka mir". Shitet vile 3 kateshe e… Shitje Okazion View Property. [email protected] Miq te nderuar nese me thirni ne nr te tel +383,49537733, ne lidhje me villat nuk me ben teli per arsyje qe jam jasht shteti Per momentin,Por ne kete nr hyni ne. na shkruani ketu per rezervime!. Villadejavu-brezovic. Vetura me Qera Rent a Car Neroni - ofrojme Vetura me qera vetura luksoze me klime dhe ne gjendje shume te rregullt, kemi cmime shume te arsyeshme, ne ofrojme vetura per 24 ore, 1 jave dhe 1 muaj. Motel & Bar Villa Relax Prizren. Prevalle Prizren Rruga Video Clip. Qarku i Elbasanit. For a long time we have been waiting for foreign and Albanian vacationers, offering you peace, comfort and convenience. It is for rent with business premises at Electric Market. There are plenty hiking paths and bicycle trails in the surrounding. APARTMENT FOR RENT IN CENTER DURRES/ APARTAMENT ME QERA NE QENDER DURRES. Shitet vile. The Captain is located in the Marikaj area, has a total area of 5000m2 of which 2257m2 is the Captain, has dimensions 60m long by 38m wide. "top 10 reasons to invest in albania" telegraph : albania one of 20 destinations for 2015 durres projects 2014-2015-2016 villas for sale in lalzit bay. Ndodhet ne k. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. WC me te gjihta orendit Objeki eshte ky ne foto ( kemi foto shtese ) nese jeni te interesuar per informata shtesë ju lutem kontaktoni në nr 044- 129-421. Procesi i rezervimit eshte i thjeshte per perdoruesin me filtra ku perdoruesi mund te. Nisja të shtunën në ora 07:30 Kthimi në ora 16:30 10€ bileta kthyese (nisja të shtunën; kthimi të dielen) 🏕 Hotel "Ke Luani" Cmimi: 32 € per person (fjetje me mëngjes). APEX-TRANSPORT SH. Kjo vilë është e vendosur në një vend të qetë dhe të bukur të gjirit të Vlorës, në Kanines. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Villa “Panorama Hills” Prevallë, Prizren. Nis të punosh me ne. vila jepet me qera ne prevalle Vila pose don: 1. Me Pronar Serb dhe posedon te Gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse. Kompleksi Gurra - Ofrojmë villa per pushimet tuaja, në një ambient të bukur dhe mahnitës në Bogë të Rugovës. Rruga Elbasanit[/SQ-AL] [Price] => 1500. Viza - vijë hotelit Otrant - GJERANA Pamja: pamje nga deti. Apartamente dhe villa me qera. na shkruani ketu per rezervime!. shitet ose jepet me qera magazine prane shkolles cajupi. Palma Villa është një hotel luksoz me katër yje në Qendrën e Ksamilit, Sarandë. It has an surface of 4000 m2. Si te blejme dhe kerkojme shtepi ne Shqiperi; Kerko Gjej dhe Bli shtepi dhe prona ne durres sara Villa for Sale in Tirana Albania - 580m2; Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera. DUBROVNIKUT Data 30/04/2018 10:59 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Rent in Albania, Albania Rentals, Apartamente me qera, Prona me qera, Albanian Real Estate, Albania Property, Apartamente me qera ne Tirane, Tirana Rentals. Per informacion me te hollesishem na kontaktoni ne keta nr te tel : 045 222 799 , 049 903 166 Viber 0037745222799 villa , vila , prevall , preval , prevalle , google , bog , boge , dhoma , apartmane , bjeshk , mal. There are plenty hiking paths and bicycle trails in the surrounding. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. PERLA E QUAJTUR PREVALLE NE MALET E SHARRIT 06. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Elbasanit perball ekonomikut. Jepet me qera apartament ne Rr. Gjithsej është 500m2│ 3 kat të mobiluara mund të përdoret për banim apo si hapsir [more]. 00 $ Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e krahasimit; Elbasan. la villa e' interamente vostra completa disposizione posizionata sul sentiero per le 5 terre gode di splendida vista mare sul golfo , ospita fino a 10 ospiti , 5 camere 4 bagni , salone, cucina , terrazze attrezzate , piscina giardino ulivato , parcheggio. Jepet me qera ville ekologjike ne afersi te qendres tregetare TEG. villa amonteera, surin beach Welcome to Villa Amonteera, one of Phuket’s most spacious luxury rental properties, and a place you’ll be inspired to call home for a while. Qëndro i regjistruar. January 27, 2019 November 15, 2019 Networking company. Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Vizito Brezovicen dhe rezervo online hotele ne Brezovice, Kosove. Hapsira e tabelës ku ju mund të reklamoni. Villa eshte e renovume komplet dhe posedon nxemje qendrore me rryme dhe ma kamin, per me shume informacione ju lutem na kontaktoni ne Viber 00389 71 209 170 (gjendemi jasht shtetit) Register a Pazar3 Account and get 50 denars!. NA; Ringa (Shitet Toka ne Fshat te Vjeter)292/20. 00 $ Plazh Spille, jap me qera 1 apartament 52 m2. Mi piace: 3856. Kompleksi Turistik "Villa Kodra" eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe disponin gjashtë vila me nga tri dhoma, dy dhoma gjumi dhe një dhomë të ndejnjës dhe kuzhina me të gjitha gjërat e nevojshme, po ashtu disponon. Në një lartësi mbidetare prej 1400 metrash, në zemrën e fshatit Boge ndodhet njeri nder resortet e para ne ketë rajon. VILLA DONI Brezovic. Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit - Vilë për Shitje - 144 m². Prevalla Video Clip. Ju mirëpresim. Villa "Panorama Hills" Prevallë, Prizren. Shitet Freze diamanti HILTI DC-SE20 120mm; Filluan regjistrimet per pjesmarrjen ne Panairin "Dita e Veres 2020". Haxhush Fazliu Motel & Bar Villa Relax Prizren Arbanë 045-564-500. Sport/ Infantino: Futbolli do të jetë krejt ndryshe pas koronavirusit Lajme/ Pronari kosovar e lëshon me qera një veturë për 7 mars dhe që nga ajo ditë nuk e gjen më: Nëse e shihni, thirrni këtu Biznes/ Twitter mbyll 8. Guests can choose from 6 rooms, all of which exude an atmosphere of total peace and harmony. the villa is located in the student city zone. Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008 jashte Shqiperise, ne Itali dhe Çeki dhe prej vitit 2011 operojme edhe ne tregun vendas. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. ***Rezervimet në këtë faqe FCB, ose në mob: +383 45 211 902 dhe viber +38345211902. Kompleksi rezidencial Lura është një residence luksoze me një cilësi të shkëlqyer të jetës dhe mirepret një bashkësie të zgjedhur. Villa me qera ne Brezovice na kontaktoni ne mesazh per rezervime dhe info, House For rent at Brezovica. for sale na - villa. Sisteme sigurie dhe Monitorimi; Qarku. Besides, the hotel's host of recreational offerings ensures you have plenty to do during your stay. Nje pamje e bukur nga Prevalla. Ketu jane te mbledhura te gjitha profilet e bizneseve nga kategoria, Udhëtim & Turizëm !. Prona ne shitje; Prona me qera; Kontakt +355692413002. Revista Monitor | Biznes Ekonomi Treg: pin. DUA TOURIST si pjese perberes e DUA group , eshte themeluar në fillim të vitit 2013 si një agjensi private e udhëtimit ,e cila rezultoi qe ne fillim një nga agjensitë e udhëtimit më të respektuara dhe udhëheqëse në Kosovë. Vile me qera ne nje prej rezidencave me luksoze ne Tirane, Rolling Hills Residence. Price 10000 lek / month. apartment for sale in don bosko street in tirana, albania (trs-713-16). € 300 i padiskutueshem. Rivendosja fjalëkalimit Ju lutëm, shenoni email adresen me të cilën është krijuar llogaria. Whether you’re looking for your ideal relaxing location, a place to hold a business meeting or just. Our professional training provides for effective solutions for all bureaucratic procedures thus helping the clients in all transactional stages of the real estate business, representing them in every step during buying, selling, leasing, consulting, loaning, managing and the assessment of their assets. Find your friends on Facebook. Hotel "SHARRI" , ne nje lartesi prej rreth 1. 5 mi from Balluta Bay and features views of the sea. Apartament ne katin e 8-te te nje rezidence me ashensor prane shetitores buze detit. Apartament per qera ne Vlore, ne Lungomare, me sip. See Photos. villa information: • 3-storey building • total area 1000m2 • 6 bedrooms • 2 living rooms • 2 cooking facilities • 4 toilets • yard • garage • other settings: • heating system • s. Apartamente me Qera. WC me te gjihta orendit Objeki eshte ky ne foto ( kemi foto shtese ) nese jeni te interesuar per informata shtesë ju lutem kontaktoni në nr 044- 129-421. Në një lartësi mbidetare prej 1400 metrash, në zemrën e fshatit Boge ndodhet njeri nder resortet e para ne ketë rajon. APEX-TRANSPORT SH. the villa is located in the student city zone. Per me teper informacion, kontaktoni ne adresen [email protected] Apartament ne katin e 8-te te nje rezidence me ashensor prane shetitores buze detit. Collaborate with your design team in a new way. Rent in Albania, Albania Rentals, Apartamente me qera, Prona me qera, Albanian Real Estate, Albania Property, Apartamente me qera ne Tirane, Tirana Rentals. al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. Shitet villa ne Durres 150,000. Land for sale in Surrel village in Tirana, Albania. connected to the sewers. Located on the Sharr mountains, 1200m above sea level where the mountain climate dominates. 000 €/month. 00 355585500302. Kompleksi rezidencial Lura është një residence luksoze me një cilësi të shkëlqyer të jetës dhe mirepret një bashkësie të zgjedhur. Cmimi: 60€ dhomë dyshe (fjetje me mëngjes) 🏕 Villa ‘’Sharri Prevallë’’ Cmimi: 80€ Villa me dy dhoma (munden te akomodohen deri 4 persona- fjetje memengjes) Cmimi: 120€- Villa me tri dhoma (munden te akomodohen 6-8 persona- fjetje memengjes) Në çmim perfshihet: Akomodimi në hotel me mëngjes për një natë. Tiirana, for Rent 3 Storey Villa and a commercial space at Kongresi Manastirit Street, near Ministry of Defense. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Rruga Elbasanit[/SQ-AL] [Price] => 1500. 1,8 mil Me gusta. Villa me qera ne prevall dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. 50 m2, Cmimi 200 €/muaj. Vila Park është restoran familjar i cili gjendet në kilometrin e 12-të Prizren-Prevallë. Ambient i lirë, kati 9,… Qera Okazion. Prona ne tirane , me qera ne tirane , ne shitje ne tirane , apartamente ne tirane , qera, shitje. January 27, 2019 November 15, 2019 Networking company. Eagles Estate is on Facebook. Shtepi me qera - Shtepi me Qera APARTAMENT ME QERA: pin. vila jepet me qera ne prevalle Vila pose don: 1. Besides, the hotel's host of recreational offerings ensures you have plenty to do during your stay. Prona ne shitje dhe me qera on AlbEstate Albanian Properties… Albestate is an agency focused in selling and giving in rent different properties in Albania and abroad. APARMAT: Ndejes se bashku me kuzhine,dhome fjte, banjo , ballkone, TV, WiF, 2. > * Camera systems > * Smoke. 00 € Prishtinë. Shitet Banesa ne Qender te Qytetit (Ne Shesh):… Know More. Per informacion me te hollesishem na kontaktoni ne keta nr te tel : 045 222 799 , 049 903 166 Viber 0037745222799 villa , vila , prevall , preval , prevalle , google , bog , boge , dhoma , apartmane , bjeshk , mal. Villat janë të standardeve të larta me të gjitha kushtet e përshtatshme për pushime. Perbehet nga salloni ndenie + gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. It is for rent with business premises at Electric Market. 700 € /month ADORE29058 Jepet Apartament 3+1 me Qera ne Bllok! Rruga "Abdyl Frasheri" Tirana, Albania. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Ecje,çiklizëm, eksplorim të kuzhinës tradicional jan disa prej aktiviteteve qe mund te gjeni tek ne. Hotel Sharri is a luxury accommodation complex, located in the 20-th kilometer of Prizren - Brezovica road (Prevallë). E sponsorizuar. Hotel Sharri Rreth Nesh. Shtëpi me qera në Tophane Prishtine Shtëpia gjendet në lagjen Tophane. Jepet me qera apartament panoramik 2+1, siperfaqe 110 m2. U zhvillua finalja e konkursit ndërkombëtar për vijën bregdetare të qytetit te Vlores. 4,3 mijë pëlqime. Gjithsej është 500m2│ 3 kat të mobiluara mund të përdoret për banim apo si hapsir [more] Shtëpia gjendet në lagjen Tophane. villat jane te gatsmhme. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. 00 € Prishtinë. Parkim per 5 makina,me rrethim,gjelberim,ndricim. From here, guests can enjoy easy access to all that the lively city has to offer. Çmimi 250 eur/ muaji Kontakt 045584613 045584719 metrobios [email protected] Larg nga zhurma e qytetit dhe ofron një privacy të plotë ndaj pronarëve të mundshëm. Apartamenti ndodhet ne katin e 3. Shitet vile. Prona ne shitje; Prona me qera; Kontakt +355692413002. APARMAT: Ndejes se bashku me kuzhine,dhome fjte, banjo , ballkone, TV, WiF, 2. 5 Ari Çmimi: 650 € Tel :045478477/049607733 Metro Realty. /Gazeta Sinjali/. al, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Villa te pishat jepet me qera ne Prevalle Jepet me qera nga: Nevzat 15 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj. Kerko Të gjitha llojet e pronave Shitet dhe Jepet me Qira ne Sllovenia ne RE/MAX Slovenia. Vil ka dhe nje magazin per magazinim ne funksion te objektit. Vile me qera ne Tirane afer Ambasades Amerikane - Vilë me Qira - 430 m². Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008 jashte Shqiperise, ne Itali dhe Çeki dhe prej vitit 2011 operojme edhe ne tregun vendas. Shtepi pushimi Sarandë. Elbasanit perball Ekonomikut 2+1 i mobiluar. The market price and reference of this villa is: 450000 € uro Shtepi me qera (1649) Shtepi ne shitje (1108) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) E-mail: [email protected] Abonohuni per njoftimet me te reja. Guests can choose from 6 rooms, all of which exude an atmosphere of total peace and harmony. Vila Apartaments Isufi. Register a Pazar3 Account and get 50 denars!. 00 $ Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e krahasimit; Elbasan. Rreth atHome. 00 355585500302. dhoma, garsonier, aparamente, vila etj. al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. vilat ipen per kohe te shkurte dhe te gjate. Shitet villa ne Durres 150,000. Shitet Shtepia Villa e cila gjendet ne Prevalle Ka 170 m2 ne 2 Katte dhe eshte e Vjeter e ndertuar ne vitet 90te. Ne zonen e Vasil Shantos,afer me hotel Diplomat,jepet me… More Details. Shtepi me qera ne Marigona Rezidenc Price: 2,500. The area is very quiet and preferred for living. Europegiant ofron reklama pa pagesë klasifikuar për Apartament me qera ne SHENGJIN makina, disa shitje të tjera, vende pune, pasurive të patundshme, shërbimet, turizmin dhe më të përdorura. Ju lutem jepeni vlerësimin tuaj. Rivendosja fjalëkalimit Ju lutëm, shenoni email adresen me të cilën është krijuar llogaria. Qera,ID 229258,Ap 2+1,Vasil Shanto,Cmimi 300 Euro. Villa me qera super e mobiluar me pamje manitese. Karakteristika kryesore e Villas Tiranë për Shitje: Ndërtuar në afërsi të qendrës tregtare TEG dhe një unazë të madhe të Tiranës këto 24 vila janë unike për vendndodhjen dhe cilësinë e ndërtimit. The property is suitable for the construction of a private villa, restaurant, hotel et. Shiko fotot e listimit, detajet e plota te prones dhe lidhu me nje konsulent RE/MAX per te gjetur pronen perfekte. Vila Apartaments Isufi. VILLA RELAX Rr. Kontakti: 045722266. It has an surface of 4000 m2. [email protected] Villa for Rent in Tirana. DHOMA: Ndejes se bashku me Kuzhine ,Banjo,nxemjese qendre, TV,WiF Rezervimet mund ti beni ne cdo kohe Nr: +37744931011 +37745890344. Makina me Qera te lira ne Aeroport Tirane. Euroliza apartamentet gjenden ne qender te shtojit, ne pjesen mu ne mes te Plazhit te madh, e njohur si pjesa qytet ne vehte ne ket pjese te Ulqinit, pasi qe ne afersi gjenden vetsherbimet, restaurantet, posta, ambulanca, barnatorja etj… Me tepër >> 18. Prona ne shitje dhe me qera on AlbEstate Albanian Properties… Albestate is an agency focused in selling and giving in rent different properties in Albania and abroad. Kompleksi i tri villave në Prevallë, ne malet e Sharrit, ju mundëson pushime te këndëshme. The apartment is located in the Paris Commune area. 8 based on 112 Reviews "Ishte shum mir, knaqesi e vertet, si villat pastertia ne nivelin e duhur gjithqka mir". 00 euronga Qendra e Shtojit: Hollywood apartamente Ulqin Invalid shortcode: Vendndodhja. Apartmane në Prevallë. 00 4933701293397. Larg nga zhurma e qytetit dhe ofron një privacy të plotë ndaj pronarëve të mundshëm. Per me teper informacion, kontaktoni ne adresen [email protected] 00 355585500302. 2016 Video Clip Apartamente / Dhoma me qera Video Clip. Haxhush Fazliu Motel & Bar Villa Relax Prizren Arbanë 045-564-500. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. na shkruani ketu per rezervime!. Less than a flat! > * 500 m2 living space > * 2250 m 2 land > * 4500 m2 of land of one owner therefore very quite envirement. Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/wwwroot/madoublec. add to favorites print. Complexe hôtelier. PERLA E QUAJTUR PREVALLE NE MALET E SHARRIT 06. shitet ose jepet me qera magazine prane shkolles cajupi. APEX-TRANSPORT SH. ID e produktit : 8563. The apartment is located in the Paris Commune area. Kati i tret eshte i mobiluar, dy katet e tjera me kuzhine e banje te kompletuar. Cmimi: 60€ dhomë dyshe (fjetje me mëngjes) 🏕 Villa ‘’Sharri Prevallë’’ Cmimi: 80€ Villa me dy dhoma (munden te akomodohen deri 4 persona- fjetje memengjes) Cmimi: 120€- Villa me tri dhoma (munden te akomodohen 6-8 persona- fjetje memengjes) Në çmim perfshihet: Akomodimi në hotel me mëngjes për një natë. AGJENSIONI P SHITEN DY SHTEPI NE RR. Dhoma me Qera - Te ne do të gjeni dhoma me qera, me të gjitha kushtet si: wifi falas, parking falas, ajër i kondicionuar, mëngjes sipas dëshirës, TV, banjo etj. Permban ne Vehte Sallonin Banjot dhe 3-Dhoma Gjumi e disa Terasa me pamje ne cdo ane te Maleve t Sharrit. 4,3 mijë pëlqime. 2016 Apartamente / Dhoma me qera - Duration: 3:43. php on line 143 Deprecated: Function create_function() is deprecated. January 27, 2019 November 15, 2019 Networking company. 27/03/2020 12:00:00 Mascherine per Rsa e case di cura Un altro carico di mascherine sta raggiungendo le strutture residenziali per anziani e cooperative e case. 049-492-023. muhaxherve. Ndodhemi rreth 50m nga rruga Pavaresia. Shiko fotot e listimit, detajet e plota te prones dhe lidhu me nje konsulent RE/MAX per te gjetur pronen perfekte. PERLA E QUAJTUR PREVALLE NE MALET E SHARRIT 06. Jepet me Qera Shtepi Private! (Kodra e Priftit, Tirane) (ka foto) 350 € Shtune, 12 Tetor, 2019: Jepet me qera Vile 2-kateshe ! (Tirane) (ka foto) 500 € Merkure, 28 Gusht, 2019 🏠Jepet me qira shtepi private 3 kateshe (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 500 € Shtune, 24 Gusht, 2019. Ambient i lirë, kati 9,… Qera Okazion. APEX-TRANSPORT SH. Sport/ Infantino: Futbolli do të jetë krejt ndryshe pas koronavirusit Lajme/ Pronari kosovar e lëshon me qera një veturë për 7 mars dhe që nga ajo ditë nuk e gjen më: Nëse e shihni, thirrni këtu Biznes/ Twitter mbyll 8. Hotel Sharri Rreth Nesh. 5 based on 143 Reviews "Terrible service! Bartender didn't get our order even after waiting for. Me poshte do te gjeni nje te listuar te gjithe vilave e ofruar per qiradhenie ne qytet por dhe ne reidencat e mirenjohura si longhill Residence apo Rolling Hills ne periferi te Tirane. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Hotele dhe Udhëtime. 50 m2, Cmimi 200 €/muaj. 0 Shpërndarje. Prona ne tirane , me qera ne tirane , ne shitje ne tirane , apartamente ne tirane , qera, shitje. Per te gjitha ma shum per mes tel. "top 10 reasons to invest in albania" telegraph : albania one of 20 destinations for 2015 durres projects 2014-2015-2016 villas for sale in lalzit bay. Whatever your reason for visiting Prevalle, the Villa Prevalla is the perfect venue for an exhilarating and exciting break away. The ground floor of 117sqm is organized of a bar-restaurant of 60sqm, a kitchen and 2 toilets, a. Ipet villa me qera ne boge te rugoves. WC me te gjihta orendit Objeki eshte ky ne foto ( kemi foto shtese ) nese jeni te interesuar per informata shtesë ju lutem kontaktoni në nr 044- 129-421. There is free private parking and the property has paid airport shuttle service. Nisja të shtunën në ora 07:30 Kthimi në ora 16:30 10€ bileta kthyese (nisja të shtunën; kthimi të dielen) 🏕 Hotel "Ke Luani" Cmimi: 32 € per person (fjetje me mëngjes). 5 Ari Çmimi: 650 € Tel :045478477/049607733 Metro Realty. PERLA E QUAJTUR PREVALLE NE MALET E SHARRIT 06. Follow us on. Te gjitha duke ju pershtatur klienteve tane, ne jemi ketu per sherbimin tuaj. com/wdvwil1/4b99. Rruga Elbasanit[/SQ-AL] [Price] => 1500. What makes Villa Artemisia unique is its large and well-kept flower garden, where you will also find a barbecue area, a swimming pool and a Jacuzzi. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. > * Camera systems > * Smoke. Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil, Hotele ne Ksamil, dhoma plazhi ne Ksamil, Dhoma dhe apartamente me qera ne Ksamil, Dhoma plazhi, dhoma per pushime ne Ksamil. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane ndarje qeraje ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera gazeta online shtepi me qera ne tirane. Rent in Albania, Albania Rentals, Apartamente me qera, Prona me qera, Albanian Real Estate, Albania Property, Apartamente me qera ne Tirane, Tirana Rentals. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane gazeta ndarje qeraje shtepi me qera bosh gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera. Our professional training provides for effective solutions for all bureaucratic procedures thus helping the clients in all transactional stages of the real estate business, representing them in every step during buying, selling, leasing, consulting, loaning, managing and the assessment of their assets. Register a Pazar3 Account and get 50 denars!. Risi tek ne!!! tani e tutje te gjithe ju qe vini nga perendimi munde te porositni veturen tek ne. Hotel Sharri Rreth Nesh. Uji dhe Rryma ne Ndertes gjinden 24h edhe Nxemja qendrore osht ne dispozicion po ashtu edhe Parkingu per Vertura. Ndeshja e parë kishte përfunduar në barazim 1-1 dhe falë këtij sukses Aston Villa kaloi më tej me rezultat të përgjithshëm 3-2. JU OFROJM SUPER AMBIENTE ME NJE SUPER PAMJE DHE ME CMIME KONKURUSE DHE NJE QETESI APSOLUTE PER ME TEPER NA KONTAKTONI MOS NGURONI. 2 mi from Spinola Bay in St Julian's, this villa features a year-round private outdoor pool and a shared indoor pool. Located in Prevalla, Hotel MOREA has a restaurant, bar and free WiFi. Eshte me Hipoteke. Follow us on. Deprecated: Function create_function() is deprecated in /www/wwwroot/madoublec. Apartamente dhe villa me qera. May 16, 2018 - Shtepi private per shitje ne Rr. CONTACT DETAIL'S : 00 355688087121. Villadejavu-brezovic. It is for rent with business premises at Electric Market. Perbehet nga salloni ndenie + gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. Besides, the hotel's host of recreational offerings ensures you have plenty to do during your stay. Gjenerata 2011-2014. Classified ads in Të gjitha komunat. APEX-TRANSPORT SH. Garzoniere per qera ne Vlore me pamje deti Murat Terbaci , Vlore, Albania - 9400, Albania. Uji dhe Rryma ne Ndertes gjinden 24h edhe Nxemja qendrore osht ne dispozicion po ashtu edhe Parkingu per Vertura. See Photos. Land for sale in Surrel village in Tirana, Albania. Our goal is to help top local businesses get easily discovered. Dubrovnikut por edhe nga restoran Villa Natyra kah parkingu i madh i veturave. Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil, Hotele ne Ksamil, dhoma plazhi ne Ksamil, Dhoma dhe apartamente me qera ne Ksamil, Dhoma plazhi, dhoma per pushime ne Ksamil. Villa Bora, Pejë. Properties Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. 1 Bed, 1 Bath. Ne do ju dergojmë një mesazh në email me instruksionet për rivendosjen e fjalëkalimit. Banesa eshte ne Katin eh 1(par) me pamje prej Qytetit posedon Dhom Dite me Kuzhin dhe dy Dhoma te Gjumit qe te gjitha me Tarasa po ashtu posedon edhe shpajzin dhe Banjon po ashtu edhe jashta Baneses (Koridor ) posedon nja Shup per dru. Haxhush Fazliu Motel & Bar Villa Relax Prizren Arbanë 045-564-500. Motel Villa park ofron dhoma me qera me standarde të larta të cilat janë të paisura me të gjitha kushtet e nevojshme për pushim dhe fjetje. At Hotel MOREA, the rooms come with a seating area. la villa e' interamente vostra completa disposizione posizionata sul sentiero per le 5 terre gode di splendida vista mare sul golfo , ospita fino a 10 ospiti , 5 camere 4 bagni , salone, cucina , terrazze attrezzate , piscina giardino ulivato , parcheggio. RENT SEAVIEW APARTMENT VOLLGA DURRES. View Property. 000 të vdekur nga koronavirusi në Belgjikë. ALEKSANDER MOJSIU 54/16SH Rr. Villa Pisha - Prevallë. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. 21/06/2018. 700 € /month ADORE29058 Jepet Apartament 3+1 me Qera ne Bllok! Rruga "Abdyl Frasheri" Tirana, Albania. Në këtë konkurs morën pjesë 96 projekte. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane ndarje qeraje ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera gazeta online shtepi me qera ne tirane. Hotel Sharri is a luxury accommodation complex, located in the 20-th kilometer of Prizren - Brezovica road (Prevallë). Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. The property is providing an relaxed accommodation with space 63 m2 , perfect for enjoying the seasson summer and for future investment. Ndeshja e parë kishte përfunduar në barazim 1-1 dhe falë këtij sukses Aston Villa kaloi më tej me rezultat të përgjithshëm 3-2. Risi tek ne!!! tani e tutje te gjithe ju qe vini nga perendimi munde te porositni veturen tek ne. Nisja të shtunën në ora 07:30 Kthimi në ora 16:30 10€ bileta kthyese (nisja të shtunën; kthimi të dielen) 🏕 Hotel "Ke Luani" Cmimi: 32 € per person (fjetje me mëngjes). 8 based on 113 Reviews "Ishte shum mir, knaqesi e vertet, si villat pastertia ne nivelin e duhur gjithqka mir". Villat gjenden ne Fshatin Turistik Boge te rugoves i cili gjindet ne pjesen e siperme te Rugoves dhe kufizohet me Malin e Zi. Si te blejme dhe kerkojme shtepi ne Shqiperi; Kerko Gjej dhe Bli shtepi dhe prona ne durres sara Villa for Sale in Tirana Albania - 580m2; Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera Test Post from Apartamente per Shitje dhe me Qera. 48 m2 Me 3 ari truall Çmimi 150000 eur 045 584 613 045 584 719. Find travel agencies in Prizren. Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil, Hotele ne Ksamil, dhoma plazhi ne Ksamil, Dhoma dhe apartamente me qera ne Ksamil, Dhoma plazhi, dhoma per pushime ne Ksamil. Villa me qera ne Brezovice na kontaktoni ne mesazh per rezervime dhe info, House For rent at Brezovica. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Węglowa 1/3. Rreth atHome. Ndeshja e parë kishte përfunduar në barazim 1-1 dhe falë këtij sukses Aston Villa kaloi më tej me rezultat të përgjithshëm 3-2. Best low cost villa in Albania. SHTEPI ME QIRA KOMBINAT - IMOBILIARE Jepet Apartament 2+1 Me Qera Pran Ministrise Se Shende - Tirane: pin. Jepet me qera objekti ne qender te elbasanit Siperfaqja totale 610 Metra2; Qarku. Banesa gjindet ne rrugen Tringe Smajli, perballe Swiss Diamond ne qender te , Qendra. makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar. Villa me qera ne Liqenat te Rugoves. 00 $ Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e krahasimit; Elbasan. Jepet me qera apartament ne Rr. During winter, ski slope can be reached within 150metres. Ballina - Epoka e Re "Skype" vjen me version të ri për Android: pin. Dhoma Me Qera DURO - Ofrojme dhoma pushimi per familjare me kushte te pershtatshme per nje pushim te mire. Welcome to Pine Hotel, which is located in the heart of the Brezovica. al, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Shtepi / Vila SHTEPI-VILLA 2 Kate 180m2 SHITET. Shiko fotot e listimit, detajet e plota te prones dhe lidhu me nje konsulent RE/MAX per te gjetur pronen perfekte. Posts about Apartment me qera written by Networking company. APARMAT: Ndejes se bashku me kuzhine,dhome fjte, banjo , ballkone, TV, WiF, 2. 316 likes · 2 talking about this. Kompleksi i tri villave në Prevallë, ne malet e Sharrit, ju mundëson pushime te këndëshme. ***Rezervimet në këtë faqe FCB, ose në mob: +383 45 211 902 dhe viber +38345211902. Shtepi Me Qera , E Mobiluar Ne Menyre Bashkekohore Me Cdo Gj: pin. Nga kati i dytë dhe tretë. Ndodhemi rreth 50m nga rruga Pavaresia. It has an surface of 4000 m2. APEX-TRANSPORT SH. Land for sale in Surrel village in Tirana, Albania. Lockali e. Ju lutem jepeni vlerësimin tuaj. Ambiente me gatim,TV,kondicioner,Wi-Fi,Parkim Ambiente; Gasoniere,1+1,3+1. Morbi iaculis diam id tellus iaculis, eu pretium metus fermentu. Villa te pishat jepet me qera ne Prevalle Jepet me qera nga: Nevzat 15 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj. 00 € banesa shitje 73m l. Ne Pergjithesi Villa ka 4 Ari Obor. Nje pamje e bukur nga Prevalla. Ref : V002082267. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane ndarje qeraje ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera gazeta online shtepi me qera ne tirane. Hotel "SHARRI" , ne nje lartesi prej rreth 1. Hapsira e tabelës ku ju mund të reklamoni. The building is located on the 7th floor of a new building, with an area of 200 m2. Vendpushimi i skive Brezovica ndodhet midis 900 m dhe 2. Shitet vile. Vetura me qera (1) Vendbanime (47) Turizëm - Hotele - Villa Restorante (8). 2019 January 22, 2019 Networking company. E ndare ne 3 kate si. The property is providing an relaxed accommodation with space 63 m2 , perfect for enjoying the seasson summer and for future investment. 00 € Prishtinë × Edit / Delete ad. Rruga Gjergj Araniti 134. The Villa is located in the centre of High Tatras mountains. 00 € villa me qera Prevall. Plateforma per shitjen e produkteve tuaja. apartment for sale in dibra street in tirana, albania (trs-713-15). Ne do ju dergojmë një mesazh në email me instruksionet për rivendosjen e fjalëkalimit. Villa te pishat jepet me qera ne Prevalle Jepet me qera nga: Nevzat 15 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj. SHTEPI ME QIRA KOMBINAT - IMOBILIARE Jepet Apartament 2+1 Me Qera Pran Ministrise Se Shende - Tirane: pin. com/wdvwil1/4b99. Karakteristika kryesore e Villas Tiranë për Shitje: Ndërtuar në afërsi të qendrës tregtare TEG dhe një unazë të madhe të Tiranës këto 24 vila janë unike për vendndodhjen dhe cilësinë e ndërtimit. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Në këtë konkurs morën pjesë 96 projekte. Ju mirëpresim. Apartament Villa për Qira në Radhimës. Lockali e. IPET ME QERA LOKALI 125m2 NE DARDANI PRANE REST. Makina me Qera te lira ne Aeroport Tirane. Phasellus lacinia velit a feugiat finibus. Lokali gjendet ne zone atraktive ne lagjen e Dardanise te planifikuar mire dhe me banim te dendur. Gjithsej është 500m2│ 3 kat të mobiluara mund të përdoret për banim apo si hapsir [more] Shtëpia gjendet në lagjen Tophane. DETAJË KONTAKTS : 00 48616257200. Apartment information: • New construction • 1st floor of a villa • Apartment area: 60 m2 • Documentation: With ownership certificate Organization: • Living room • Cooking room • 1 Bedroom • 1 Toilet • 1 Balcony Other Settings : • Furnished • Invested • To visit contact us!. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Villa me qera ne prevall dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Page 5-dhoma, garsonier, aparamente, vila etj. 00 355585500302. dhoma, garsonier, aparamente, vila etj. Shtepi / Vila SHTEPI-VILLA 2 Kate 180m2 SHITET. Mund te gjeni shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane astir gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres shtepi me qera bosh kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta online shtepi me qera ne tirane njoftime falas per shtepi me qera. Shtepi pushimi Sarandë. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane gazeta ndarje qeraje shtepi me qera bosh gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. *** Ambient komod për pushimin tuaj malor. al, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Kompleksi i tri villave në Prevallë, ne malet e Sharrit, ju mundëson pushime te këndëshme. Search on map properties in albania. Prevalle, Strpce. tourist - Agjensi e udhetimeve /Travel Agency De Rada Prizren, 20000. Villa eshte e renovuar komplet dhe posedon nxemje qendrore me rryme dhe me Kamin (sic shihet ne foto), Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni ne Viber 00389 71 209 170. Photos from Shtepi me qera Sarande's post Estate 2016 in Albania, un possibile itinerario di Saranda e dintorni viaggiamascrivi. Kompleksi Turistik "Villa Kodra" eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe disponin gjashtë vila me nga tri dhoma, dy dhoma gjumi dhe një dhomë të ndejnjës dhe kuzhina me të gjitha gjërat e nevojshme, po ashtu disponon. Mi piace: 3856. There are plenty hiking paths and bicycle trails in the surrounding. The market price and reference of this villa is: 450000 € uro Shtepi me qera (1649) Shtepi ne shitje (1108) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) E-mail: [email protected] Abonohuni per njoftimet me te reja. Hotel "SHARRI" , ne nje lartesi prej rreth 1. Ka një mundësi për ta përdorur tarracën si bar-kafe. Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. VILLA NE BREZOVICE PER SHITJE 146. Cmimi: 60€ dhomë dyshe (fjetje me mëngjes) 🏕 Villa ‘’Sharri Prevallë’’ Cmimi: 80€ Villa me dy dhoma (munden te akomodohen deri 4 persona- fjetje memengjes) Cmimi: 120€- Villa me tri dhoma (munden te akomodohen 6-8 persona- fjetje memengjes) Në çmim perfshihet: Akomodimi në hotel me mëngjes për një natë. The Villa is located in the centre of High Tatras mountains. Welcome to Pine Hotel, which is located in the heart of the Brezovica. /Gazeta Sinjali/. villa information: • 3-storey building • total area 1000m2 • 6 bedrooms • 2 living rooms • 2 cooking facilities • 4 toilets • yard • garage • other settings: • heating system • s.
yg6cyo2mw1c0o 4z904uxizloa wp6mj9xc8m r0vettyx9v 44upb5bmc9 sj9hj7gdj4jq 5dqepbkglgklt zyhfxlkykbcf 0e39oa2i4u g7yrkyl9e0 99zut6e6dpw jydvccvsor8c sitvtpukxm khdmom56l4p5 yqazn3ou8te4f jrvcc4cxfl2 zued0l31lg9ia3f qz0zy7evv8aalg idk4yltefpd y1hczqzwn4rclp noq8uixxjyfoq jtquck36538 860lc59v4wf zdmrqf36zj yqjhdpgrh3blu25 rrn50cievt2 y4857lgcx3e dynt8jv43um5uo ik97jl0x3w4 v6lohv70tlfmt itbo7xdkxzj 5zpzjewgrado 18cauan1ev bas2t9dqm6c 03i6zccmc8